Statutární orgán
Nadiya Chystykina, fyzická osoba
Praha 4
funkce: jednatel
ve funkci od: 29.01.2010
Grygoriy Kozakevych, fyzická osoba
Praha 4 - Háje
funkce: jednatel
ve funkci od: 29.01.2010
Anna Grebenyuk, fyzická osoba
Praha 3
funkce: jednatel
ve funkci od: 29.01.2010
Svitlana Kyfyuk, fyzická osoba
Praha 2
funkce: jednatel
ve funkci od: 29.01.2010
Vasyl Kyfyuk, fyzická osoba
Praha 2
funkce: jednatel
ve funkci od: 29.01.2010
Bobirjon Yusupjonov, fyzická osoba
Praha 9
funkce: jednatel
ve funkci od: 29.01.2010
Stepan Zhovtyy, fyzická osoba
Praha 10
funkce: jednatel
ve funkci od: 29.01.2010
Oleh Hashevskyy, fyzická osoba
Praha 8
funkce: jednatel
ve funkci od: 16.12.2009
Iryna Georgiieva, fyzická osoba
Praha 6
funkce: jednatel
ve funkci od: 16.12.2009
Serhiy Mozharovskyy, fyzická osoba
Praha 3
funkce: jednatel
ve funkci od: 16.12.2009
Iryna Tatarinova, fyzická osoba
Praha 9
funkce: jednatel
ve funkci od: 16.12.2009
Vasyl Dudla, fyzická osoba
Říčany
funkce: jednatel
ve funkci od: 16.12.2009
Viktor Bokoch, fyzická osoba
Praha 4
funkce: jednatel
ve funkci od: 16.12.2009
Hanna Brych, fyzická osoba
Roudnice nad Labem
funkce: jednatel
ve funkci od: 16.12.2009
Antonina Kelemesh, fyzická osoba
Praha 10
funkce: jednatel
ve funkci od: 16.12.2009
Oleksandr Gleba, fyzická osoba
Praha 9
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Svitlana Prutko, fyzická osoba
Praha 3
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Svitlana Prutko, fyzická osoba
Praha 3
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Mykhaylo Palosh, fyzická osoba
Praha 5
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Volodymyr Felchynskyy, fyzická osoba
Praha 10
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Pavlo Skurko, fyzická osoba
Praha 9
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Vasyl Leta, fyzická osoba
Praha 3
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Ivan Senynets, fyzická osoba
Praha 10
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Iaroslav Flenko, fyzická osoba
Praha 9
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Mykhaylo Kampo, fyzická osoba
Praha 10
funkce: jednatel
ve funkci od: 08.12.2009
Vasyl Barchiy, fyzická osoba
Liberec
funkce: jednatel
ve funkci od: 19.11.2009
Vitaliy Naval, fyzická osoba
Praha 5
funkce: jednatel
ve funkci od: 19.11.2009
Sergiy Noval, fyzická osoba
Praha 5
funkce: jednatel
ve funkci od: 19.11.2009
Mariya Hanyn, fyzická osoba
Praha 5
funkce: jednatel
ve funkci od: 19.11.2009
Mykhaylo Gachka, fyzická osoba
Praha 4
funkce: jednatel
ve funkci od: 19.11.2009
Ivan Chernik, fyzická osoba
Praha 9
funkce: jednatel
ve funkci od: 19.11.2009
Rostyslav Korzhyk, fyzická osoba
Praha 9
funkce: jednatel
ve funkci od: 19.11.2009
Mykola Bilohurov, fyzická osoba
Praha 9
funkce: jednatel
ve funkci od: 14.04.2010
Jednatel jedná jménem spoelčnosti navenek samostatně a podepisuje tak, že
k obchodní firmě připojí svůj podpis.
Osoby živnostenského listu
Vasyl Barchiy, statutární orgán
bydliště: Kuštanovycya 76, Zakarpatská oblast
pobyt: Praha - Krč
Sergiy Noval, statutární orgán
pobyt: Praha - Stodůlky
Ivan Chernik, statutární orgán
pobyt: Praha - Hloubětín
Vitaliy Naval, statutární orgán
bydliště: Koblevo - Odeská oblast
pobyt: Žabonosy
Mariya Hanyn, statutární orgán
pobyt: Praha - Stodůlky
Mykhaylo Gachka, statutární orgán
bydliště: Dolyna, Ivano-frankivska oblast
pobyt: Praha - Kobylisy
Rostyslav Korzhyk, statutární orgán
pobyt:
Volodymyr Felchynskyy, statutární orgán
bydliště: Kaluš
pobyt: Praha - Vršovice
Mykhaylo Kampo, statutární orgán
pobyt: Praha - Strašnice
Iaroslav Flenko, statutární orgán
bydliště: Ukrajina
pobyt: Lukavice
Mykhaylo Palosh, statutární orgán
pobyt: Praha - Řeporyje
Pavlo Skurko, statutární orgán
pobyt: Praha - Vysočany
Vasyl Leta, statutární orgán
bydliště: V. Vodyane - Zakarpatská obl.
pobyt: Praha - Hloubětín
Oleksandr Gleba, statutární orgán
pobyt: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem
Svitlana Prutko, statutární orgán
pobyt: Praha - Žižkov
Svitlana Prutko, statutární orgán
pobyt: Praha - Žižkov
Ivan Senynets, statutární orgán
pobyt: Praha - Kbely
Vasyl Dudla, statutární orgán
pobyt: Říčany - Radošovice
Antonina Kelemesh, statutární orgán
pobyt: Praha - Strašnice
Iryna Tatarinova, statutární orgán
bydliště: Doneck
pobyt: Praha - Černý Most
Iryna Georgiieva, statutární orgán
bydliště: Odeská oblast, Izmail
pobyt: Praha - Bubeneč
Hanna Brych, statutární orgán
bydliště: Ukrajina
Viktor Bokoch, statutární orgán
pobyt: Praha - Kunratice
Serhiy Mozharovskyy, statutární orgán
pobyt: Praha - Žižkov
Oleh Hashevskyy, statutární orgán
pobyt: Praha - Libeň
Svitlana Kyfyuk, statutární orgán
pobyt: Praha - Nové Město
Vasyl Kyfyuk, statutární orgán
pobyt: Praha - Nové Město
Bobirjon Yusupjonov, statutární orgán
bydliště: Praha - Vysočany
Stepan Zhovtyy, statutární orgán
bydliště: Chodovyči
pobyt: Praha - Suchdol
Nadiya Chystykina, statutární orgán
pobyt: Praha - Modřany
Grygoriy Kozakevych, statutární orgán
bydliště: Ivano-Frankivsk
pobyt: Praha - Holešovice
Anna Grebenyuk, statutární orgán
pobyt: Praha - Žižkov
Mykola Bilohurov, statutární orgán
bydliště: Rachivský okres - Verchne Vodjane
pobyt: Praha - Hloubětín